17:05 22.10.2020

Генпідрядником будівництва комплексу з переробки відходів у Львові став консорціум WTT Netherlands BV - Axis Industries UAB

1 хв читати
Генпідрядником будівництва комплексу з переробки відходів у Львові став консорціум WTT Netherlands BV - Axis Industries UAB

Європейський банк реконструкції і розвитку затвердив переможця міжнародного тендеру на будівництво механіко-біологічного комплексу з переробки відходів у Львові, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Генеральним підрядником визначено консорціум компаній WTT Netherlands BV - Axis Industries UAB (Нідерланди, Литва). Офіційний лист із результатами розгляду звіту, поданого до банку, ЛКП "Зелене місто" отримало сьогодні, 22 жовтня", - йдеться в повідомленні прес-служби міськради.

Очікується, що з моменту підписання договору реалізація проекту триватиме 24 місяці. Наразі на місці майбутнього будівництва завершуються підготовчі роботи, повідомляють у Львівській міськраді.

За даними міської ради консорціум-переможець конкурсу побудував комплекси з переробки відходів у Великій Британії, Італії та Литві.

Як повідомлялося, ЄБРР виділив Львову кредит на EUR20 млн для модернізації інфраструктури переробки і поводження з твердими побутовими відходами. Крім того, місто отримало EUR11 млн грантів на ті самі цілі.

Згідно з угодою кошти виділено на вдосконалення системи збору і сортування відходів, першочергові заходи з рекультивації Грибовицького полігону та на будівництво першої черги сміттєпереробного заводу у Львові потужністю 250 тис. тонн на рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА