13:00 10.02.2022

В Україні в 2022р побудують 8 насінньо-селекційних заводів

2 хв читати
В Україні в 2022р побудують 8 насінньо-селекційних заводів

В Україні у 2022 році буде збудовано 8 центрів з вирощування сіянців із закритою кореневою системою із застосуванням технологій шведської компанії ВСС, повідомляє Green Deal з посиланням на сайт Держагентства лісових ресурсів України.

«За цей рік ми плануємо збудувати 8 насінньо-селекційних заводів, що дозволить значно збільшити потужності вирощування садивного матеріалу. Це дозволить нам успішно реалізувати програму президента (України Володимира Зеленського – ІФ) «Зелена країна» та висадити 1 млрд дерев за 3 роки», — зазначено у повідомленні відомства.

Згідно з оприлюдненими відомством планами будівництва лісопосадкових комплексів, заводи з вирощування сіянців буде розміщено у Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Сумській та Чернігівській областях.

За даними відомства, цьогоріч також планується розширення лісопосадкових комплексів у Тернопільській та Хмельницькій області. Крім того, у 2021 році було запущено в експлуатацію насіннєво-селекційні заводи у Львівській та Донецькій областях.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський у червні 2021 року підписав указ про реалізацію в Україні проекту «Зелена країна» для збільшення кількості лісів в Україні. Мета проекту – за десять років збільшити площу лісів в Україні на 1 млн га. Планується також у найближчі три роки висадити в Україні 1 млрд дерев.

За даними голови Державного агентства лісових ресурсів Юрія Болоховця, висадка 1 млрд дерев необхідна для мінімізації наслідків глобальної зміни клімату, створення захисних смуг із дерев для захисту від пилових бур, а також збільшення показника лісистості країни з нинішніх 15,9% до мінімально необхідних 20%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Шурма: Ми розблокуємо фінансування проєктів відновлюваної енергетики та проєктів металургії із "зеленої" сталі

ВДЕ ще не отримували оплати за механізмом ринкової премії - директор профільного напряму KNESS Group

Сонячні електростанції буде встановлено на 270 українських медзакладах України до кінця нинішнього року - Комітет Ради

За три роки роботи екологічних прокуратур викрито понад сотню злочинних груп, які скоювали злочини у сфері надро- та лісокористування

Байден повідомив про виділення $7 млрд на сонячну енергетику

Україні потрібні альтернативні джерела енергії - Зеленська

Мінагрополітики: Усі контрольовані Україною землі будуть засіяні, про скорочення не йдеться

Франція продовжить пошук інструментів контролю українського зерна на ринку ЄС

"ДТЕК Мережі" у 2023 р. переробив 3,5 тис. тонн відходів

"Метінвест" має намір побудувати завод в італійському Пьомбіно як один із найбільш технологічних і екологічних - СЕО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА