Інтерфакс-Україна
09:47 10.07.2024

Сумська та Чернігівська області 30 разів зазнали обстрілів з території РФ - ОК "Північ"

1 хв читати

Російські війська протягом минулої доби здійснили 30 обстрілів населених пунктів Чернігівської та Сумської областей з різних видів озброєння, зафіксовано 91 вибух, повідомляє оперативне командування "Північ".

Як випливає з повідомлення ОК "Північ" у фейсбуці в середу, стріляли з ФПВ-дронів, зі ствольної артилерії, мінометів 120 мм і 82 мм, скидали вибухівку з БПЛА, обстрілювали некерованими авіаційними ракетами. У Середині-Буді було пошкоджено приватний будинок. Про решту пошкоджень і постраждалих інформація уточнюється.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Фінській затоці пошкоджено телекомунікаційний кабель Elisa між Гельсінкі й Таллінном

Затримано чоловіка, який стріляв у військовослужбовця ТЦК у Харкові

Хорватія передасть 15 млн євро до PURL

Зеленський: у 2025р сума внесків у PURL становила $4,3 млрд

У ГУР розповіли, як українські розвідники змінювали хід війни у 2025 році

Систему обліку "Імпульс" почали впроваджувати у підрозділах Сил безпілотних систем – Міноборони України

Завантаженість готелів у Карпатах становитиме 85-95% взимку 2026 - прогноз

Ветеран-зв’язківець може застосувати свої військові компетенції як монтажник телекомунікацій і інженер ІТ-інфраструктури - Мінветеранів

Перший день 2026 року в Україні буде морозним, без істотних опадів

Уряд шукає баланс між рекомендаціями ЄС щодо ОВД та запитом бізнесу на спрощення процедур через війну – очільник Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА