Інтерфакс-Україна
22:31 07.07.2024

У Франції лівий альянс може отримати найбільшу кількість місць на парламентських виборах, крайні праві посідають лише третє місце

1 хв читати
У Франції лівий альянс може отримати найбільшу кількість місць на парламентських виборах, крайні праві посідають лише третє місце

Перші результати опитувань, опубліковані в неділю ввечері, свідчать про те, що ліворадикальний альянс "Новий народний фронт" упевнено йде до несподіваної перемоги на парламентських виборах у Франції, повідомляє Politico.

За попередніми даними другого туру виборів, ліворадикальний альянс отримає від 180 до 205 місць у Національній асамблеї. Центристський альянс президента Франції Емманюеля Макрона перебуває на другому місці, набравши від 150 до 170 місць. Крайньо праве Національне об'єднання (RN) і його союзники, які здобули перемогу з явним відривом у першому турі, посіли третє місце, набравши від 130 до 150 місць.

"Прогнозовані результати означають, що жодна партія не отримає більшості у 289 місць, що, безсумнівно, ставить країну на шлях "підвішеного парламенту", - йдеться в повідомленні.

Як пише Politico, виборчі дільниці у Франції закрилися о 20:00 за центральноєвропейським літнім часом. Офіційні результати буде оголошено протягом ночі в кожному з 577 виборчих округів Франції.

Як повідомлялося, у першому турі парламентських виборів у Франції лідирувала партія Жордана Барделли "Національне об'єднання".

9 червня президент Франції Еммануель Макрон оголосив про розпуск Національних зборів і призначення дострокових парламентських виборів на 30 червня і 7 липня.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві створено робочу групу для верифікації когенераційних установок, генераторів та іншого обладнання

Сибіга обговорив із трансатлантичними колегами енергетичну ситуацію та нові пакети оборонної та фінансової підтримки України

Жінка загинула у Херсоні через російський обстріл – ОВА

Атестація наукових установ проведена, щоб збільшувати спроможності вчених в нових, більш потужних інституціях - заступник міністра освіти

ВАКС не арештував кошти на рахунку Тимошенко, але арештував майно, вилучене під час обшуку - Суспільне

Стефанішина навела основні тези зі Стратегічного плану діяльності Держдепартаменту США на 2026-2030 роки стосовно українських інтересів

НАБУ і САП викрили схему розкрадання коштів за "зеленим" тарифом на ТОТ Запоріжжя зі збитками 141,3 млн грн, серед підозрюваних – ексзаступник голови ОП Шурма

Тимошенко про внесення застави в 33 млн грн: Не знаю, чим завершиться, вся партія працює, щоб не дати мене арештувати

Зеленський: У Києві потрібні додаткові заходи для відновлення тепло- і енергопостачання

Кличко: В Києві у понеділок помер слюсар, що був на виклику у квартирі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА