Інтерфакс-Україна
00:39 01.07.2024

Окупанти втратили понад 33 тис. осіб о/с за червень

1 хв читати
Окупанти втратили понад 33 тис. осіб о/с за червень

Російські окупанти за червень на фронті втратили понад 33 тис. осіб особового складу, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

"Усього за червень місяць втрати ворога склали: 33 713 окупантів, 352 танки, 589 ББМ, 1393 артсистем, 22 одиниці РСЗВ, 58 засобів ППО, три літаки, 997 БпЛА, 1758 автомобільної та 284 одиниць спеціальної", - сказано в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада проведе позачергове засідання 18 червня – нардеп

Авіакатастрофа Су-24М сталася на Хмельниччині, обидва льотчики загинули

Зеленський сподівається на ще одну зустріч з Трампом у середу

Власюк про санкційний пакет Канади: Його логіка полягає в одночасному перекритті фінансових каналів, криптоінфраструктури та морської логістики

Україна та Албанія підписали угоду про міжнародне автомобільне сполучення

Новий британський пакет санкцій важливий тим, що одночасно націлений на три ключові елементи російської воєнної машини – Власюк

Зеленський і президент Кенії обговорили інвестиції, продовольчу безпеку та можливість спільних проєктів

Зеленський і Стармер обговорили реалізацію домовленостей, яких досягли під час зустрічі G7 – Україна

Зеленський заявив про готовність України й надалі співпрацювати з ОАЕ: Щоб наші народи ставали сильнішими

DeepState: Ситуація навколо Костянтинівки йде найважчим сценарієм – противник вийшов на окраїни міста з усіх сторін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА