Інтерфакс-Україна
14:17 07.05.2024

Відсутність чиновника на роботі у зв'язку з військовою агресією РФ не є поважною причиною для прогулів - Верховний Суд

1 хв читати
Відсутність чиновника на роботі у зв'язку з військовою агресією РФ не є поважною причиною для прогулів - Верховний Суд

Відсутність чиновника органу місцевого управління на роботі у зв'язку зі збройною агресією РФ проти України та його небажання врегулювати з роботодавцем процес проходження ним публічної служби не є поважною причиною для прогулу, інформують у Верховному Суді.

Як зазначено в повідомленні Верховного Суду в телеграм-каналі у вівторок, таку правову позицію сформулював Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду (КАС ВС) у справі про оскарження звільнення зі служби в органах місцевого самоврядування.

"Відсутність особи на роботі впродовж тривалого часу (зокрема внаслідок перебування за межами України) у зв’язку зі збройною агресією проти України, що супроводжувалася небажанням особи подавати своєму роботодавцю будь-які заяви та звернення для врегулювання процесу проходження нею публічної служби (зокрема заяви про надання відпустки без збереження заробітної плати без обмеження строку або про призупинення дії трудового договору), не є поважною причиною для прогулу", - інформують у суді.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КСУ визнав неконституційним обмеження оплачуваних відпусток для неповнолітніх та людей з інвалідністю – омбудсман

Ворог обстріляв Херсонщину, 15 людей постраждали і одна загинула

ППО України збила 110 зі 118 ворожих цілей, зафіксовано влучання 3 ударних БпЛА на 3 локаціях

Ефективність української ППО у перехопленні ракет і дронів у травні була на рівні понад 88% – Генштаб

Близько 50 деталей у кожному "Шахеді" виготовлені в Китаї та Тайвані – Державний науково-дослідний інститут

Державний науково-дослідний інститут про Х-101: Україну атакують ракети, які вироблені кілька тижнів тому

Окупанти за добу втратили 1381 осіб та 431 од. спецтехніки – Генштаб

Виробництво "Іскандер-М" в РФ сягнуло 60 одиниць на місяць, дальність дії ракети може бути підвищена до 1000 км в останній модернізації

РФ завдала майже 20 ударів по Дніпропетровщині, є постраждалі

Росіяни атакували Запорізьку область, одна жертва і восьмеро поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА