12:09 31.03.2024

Голова Держкомтелерадіо Наливайко задекларував 694 тис. грн доходів за 2023 рік

1 хв читати
Голова Держкомтелерадіо Наливайко задекларував 694 тис. грн доходів за 2023 рік

Голова Державного комітету України з питань телебачення і радіомовлення Олег Наливайко вказав 693 тис. 999 грн доходів в електронній декларації про майно і доходи за 2023 рік.

Зокрема, за 2023 рік заробітна плата становила 442 966 грн і пенсія - 251 033 грн, а його дружина і син задекларували 941 684 грн доходів.

Також голова Держкомтелерадіо вказав у декларації 84,9 тис. грн на банківських рахунках, $221 тис. і EUR125,2 тис. готівкових коштів, а дружина - 44,9 тис. грн на банківських рахунках, $357 тис. і EUR167,2 тис. готівкою.

Голова Держкомтелерадіо володіє квартирою (115,6 кв. м) у Києві, а дружина - гаражем (19 кв. м), також у Києві.

Крім того, Наливайко володіє автомобілем Volvo XC90 2007 року випуску, а дружина - Volvo XC60 2012 року випуску.

Серед іншого, голова Держкомтелерадіо вказав у декларації наручний годинник Franck Muller, а дружина - годинник Chopard і хутряний виріб.

Як повідомлялося, Наливайко задекларував 488 тис. грн доходів за 2017 рік, 606,3 тис. грн доходів за 2018 рік, 519 тис. грн доходів за 2019 рік, 299 тис. грн доходів за 2020 рік, 459,9 тис. грн доходів за 2021 рік, 768,6 тис. грн доходів за 2022 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Жителька Комишан Херсонської області постраждала внаслідок ворожого обстрілу - ОВА

Генпрокуратура спрямувала до суду обвинувачення проти учасників злочинної організації, які виготовляли та збували наркотики

У посольстві США в Мінську заявили, що майбутні президентські вибори в Білорусі не можуть відображати волю білоруського народу

Ворожий удар по передмістю Харкова спровокував пожежу - Синєгубов

У Запоріжжі з-під завалів деблоковано тіло загиблого чоловіка, пошуково-рятувальні роботи тривають - ДСНС

СБУ викрила дніпропетровську компанію, яка допомагала ворогу будувати ядерні лабораторії

Співробітники Укрзалізниці та столичного метрополітену входили в агентурний осередок спецслужб РФ - прокуратура

Двоє цивільних загинули в суботу в Бериславі через мінометний обстріл - Прокудін

За матеріалами ДБР повідомлено про підозру нардепу за організацію незаконного переправлення через кордон під виглядом «водіїв»

ДСНС отримала від Словенії три піротехнічні машини для гуманітарного розмінування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА