Інтерфакс-Україна
08:09 09.03.2024

ППО вночі ліквідувала п'ять безпілотників над Криворізьким районом

1 хв читати
ППО вночі ліквідувала п'ять безпілотників над Криворізьким районом

Сили оборони вночі ліквідували п'ять безпілотників над Криворізьким районом Дніпропетровської області, зафіксовано влучання в промислове підприємство, де виникла пожежа, повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

"5 безпілотників збили захисники неба над Криворізьким районом цієї ночі. Загиблих і постраждалих немає", - ідеться в його телеграм-каналі.

Лисак зазначив, що було влучання по промисловому підприємству. Там виникла пожежа.

Також окупанти цілилися по Нікопольщині. Обстріляли Марганець і одне із сіл громади. Випустили понад 10 снарядів із важкої артилерії.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА