Інтерфакс-Україна
18:21 01.03.2024

Харків поки що не такий захищений, щоб я порадив людям повертатися - Зеленський

1 хв читати
Харків поки що не такий захищений, щоб я порадив людям повертатися - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вважає, що на сьогодні Харків не має повноцінного захисту від російських атак, тому питання повернення в місто людей, які раніше евакуювалися, є їхнім особистим вибором.

"Що стосується повернення Харків'ян: розумієте, я не вважаю, що наразі Харків так захищений, щоб я міг порадити людям повертатися. Це вибір харків'ян. На сьогодні це так", - заявив Зеленський на пресконференції з прем'єром Нідерландів у Харкові.

Президент додав: "Якщо ми будемо захищені, а я б навіть не так сказав, - а коли це станеться, обов'язково будуть харків'янам сигнали від мене і від наших військових".

"А на сьогодні воюємо, і ті цілісні завдання, які я вже вам озвучив (зміцнення ППО, спроби відтіснити армію РФ на більшу відстань - ІФ-У), ми виконуватимемо".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

25 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся у Сумській, Харківській та Донецькій областях - DeepState

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА