21:21 09.02.2024

Президент і глава Кабміну скоординували роботу з партнерами щодо конфіскації російських активів - нарада

1 хв читати
Президент і глава Кабміну скоординували роботу з партнерами щодо конфіскації російських активів - нарада

Президент України Володимир Зеленський провів у п'ятницю нараду з главою уряду Денисом Шмигалем щодо координації роботи з партнерами стосовно конфіскації російських активів.

"Провів сьогодні нараду з главою уряду Денисом Шмигалем ... Скоординували з прем'єр-міністром нашу роботу з партнерами щодо конфіскації російських активів. Продовжуємо спілкуватися на всіх рівнях - і офіційному, і експертному, і громадському, щоб прискорити всі необхідні рішення", - повідомив президент у своєму відеозверненні.

Як він зазначив, "найкраща відповідь на кожен прояв російського божевілля і терору - це болючі та відчутні втрати для держави-терориста".

"Що більше буде втрат у винуватця війни, то ближче зможемо зробити повернення миру. Справедливого миру та надійної безпеки", - заявив Зеленський.

Глава держави також повідомив, що стежитиме за виконанням прем'єр-міністром доручень, наданих йому під час візиту до м. Кропивницький (Кіровоградської області). Зазначається, що прем'єру було доручено оперативне опрацювання питань щодо стабільності постачання регіону водою, роботи урановидобувних шахт і соціального захисту працівників.

Крім того, Зеленський доручив Шмигалю опрацювати питання безпеки, зокрема можливість обласної та місцевої влади купувати за власні кошти засоби РЕБ для прикриття інфраструктури.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА