Інтерфакс-Україна
04:34 17.01.2024

Німеччина надасть Україні військової допомоги на 7 млрд євро

1 хв читати
Німеччина надасть Україні військової допомоги на 7 млрд євро

Німеччина продовжить надавати Україні фінансову, гуманітарну та військову допомогу, зокрема, у 2024 році Німеччина надасть озброєнь на 7 млрд євро, заявив федеральний канцлер Олаф Шольц у телефонній розмові з президентом США Джозефом Байденом, повідомляє у вівторок у своєму Twitter Шольц.

"Ми з президентом Байденом згодні: ми хочемо продовжувати надавати Україні фінансову, гуманітарну та військову підтримку. Сьогодні я розмовляв із президентом США телефоном. Німеччина надасть понад сім мільярдів євро на військові товари у 2024 році", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина про вступ до ЄС: Несправедливо чути з Брюсселю "ви ж і так сильні, треба допомогти іншим".

Кардинали на конклаві обрали нового Папу Римського

Угода з США стане сильною основою для економічної і безпекової взаємодії – Зеленський

Каллас анонсувала політичне рішення ЄС щодо створення трибуналу по злочинах агресії на п'ятницю

63-річна жінка загинула внаслідок атаки ворожого дрона

Стефанішина: Рішення щодо незворотності шляху України до НАТО ухвалено союзниками, питання зараз - коли ми повернемося до дискусії

Трамп проілюстрував допис про День перемоги у Європі фото пам'ятника "Підняття прапора на Іодзімі"

Зеленський і фон дер Ляєн обговорили подальші кроки для вступу України до ЄС

ЄС виділить EUR1 млрд для оборонної промисловості України

Трамп заявив, що поговорить із Зеленським, а США цінують ратифікацію угоди про копалини Радою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА