14:12 05.12.2023

ДБР розслідує можливе службове підроблення документів для виїзду за кордон нардепом від ОПЗЖ

1 хв читати
ДБР розслідує можливе службове підроблення документів для виїзду за кордон нардепом від ОПЗЖ

Співробітники ДБР розслідують можливе службове підроблення документів для виїзду за кордон нардепом України від забороненої "Опозиційної платформи - За життя", членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

"Встановлено, що народний депутат відповідно до розпоряджень голови Верховної Ради України двічі їздив до Угорщини: з 12 по 14 квітня та з 3 по 5 липня 2023 року. Водночас після спливу термінів відрядження він вчасно не повертався в Україну, а продовжував перебувати за кордоном. Зокрема, депутат у приватних справах відвідував Угорщину, Туреччину, Сполучені Штати Америки, Австрійську Республіку, Федеративну Республіку Німеччина, Італійську Республіку, Французьку Республіку", - йдеться в повідомленні на сайті ДБР у вівторок.

Наприкінці жовтня 2023 року генеральний прокурор ініціював відкриття відповідного кримінального провадження за ч. 1 ст. 366 КК України на підставі матеріалів, зібраних ДБР.

Наразі у кримінальному провадженні перевіряється інформація про внесення нардепом до документів про відрядження за кордон неправдивих відомостей про строк, мету та країни відрядження.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс генерального прокурора.

У повідомленні не називається ім'я нардепа, проте агентству "Інтерфакс-Україна" відомо, що йдеться про Віталія Борта.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА