Інтерфакс-Україна
21:02 06.10.2023

Кабмін затвердив ексголову Держлісагентства Болоховця гендиректором ДП "Ліси України"

1 хв читати
Кабмін затвердив ексголову Держлісагентства Болоховця гендиректором ДП "Ліси України"

Кабінет Міністрів затвердив генеральним директором державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України" Юрія Болоховця, який із кінця квітня обіймав посаду в. о. гендиректора.

Як написав представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в п'ятницю.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 28 квітня звільнив Болоховця з посади голови Державного агентства лісових ресурсів, яку він обіймав із 2021 року.

У вересні 2022 року Україна розпочала реформу державної лісогосподарської галузі, у межах якої всі 158 лісгоспів країни було об'єднано в ДП "Ліси України", а 24 облуправління укрупнили до дев'яти регіональних управлінь лісового та мисливського господарства.

Зазначалося, що в першому півріччі 2023 року ДП "Ліси України" збільшило чистий прибуток удвічі - до 1,6 млрд грн, а реалізація лісопродукції зросла на 20% - до 5,3 млн куб. м.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Працівник Херсонської міськради зазнав поранення внаслідок російської дронової атаки в Корабельному районі

Зеленський привітав українських матерів із Днем матері: Дякуємо за абсолютну любов, яка точно не знає меж

Кількість постраждалих через удар російського БпЛА по багатоповерхівці в Харкові зросла до шести, серед них – троє дітей

Генштаб зафіксував впродовж доби 147 бойових зіткнень

Трирічна дівчинка постраждала внаслідок атак російських дронів на Дніпропетровщині – ОВА

Восьмеро постраждалих, серед яких двоє дітей, внаслідок обстрілів Харківської області протягом доби

МВА: У Херсоні 19-річний хлопець постраждав унаслідок атаки російського дрона

ППО ліквідувала 27 із 27 ворожих БпЛА, влучань не зафіксовано – Повітряні сили

Рубіо та Віткофф провели в Маямі зустріч із прем'єром Катару щодо можливого припинення війни в Ірані

Одна людина загинула, троє поранені внаслідок ударів РФ по 33 населених пунктах Запорізької області за добу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА