Інтерфакс-Україна
07:10 06.10.2023

Окупанти завдали удару по центру Харкова

1 хв читати
Окупанти завдали удару по центру Харкова

У п'ятницю вранці російські окупаційні війська завдали удару по центру Харкова, повідомив міський голова Ігор Терехов.

"Місто Харків під обстрілом. Є інформація про удар по центральній частині міста", - написав Терехов у своєму телеграм-каналі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп назвав "дуже плідними" розмови з Зеленським і Путіним, заявив, що зосередиться на Україні

Український урядовий борт вилетів з Молдови до Женеви, біля якої проходить саміт G7 -- авіарусерс

Трамп, Венс і спікер парламенту Ірану підписали американсько-іранський меморандум – медіа

Трамп: Деякі кораблі вже проходять через Ормуз, повністю протока відкриється у п'ятницю

Понад 70 представників дипкорпусу побували на місці влучання дрона РФ у Києво-Печерській лаврі – Бережна

Качка розраховує на відкриття всіх переговорних кластерів вже у липні

"Нова пошта" може частково відновити роботу пошкодженого трьома ракетами терміналу в Києві вже цього тижня

Сибіга: вимагаємо скликання екстреного засідання Радбезу ООН після атак РФ

Міноборони почало підписували нові контракти Сил оборони з чіткими термінами служби та гарантованими відстрочками – Федоров

Білецький: залучити половину іноземців у піхоту навряд чи вдасться, краще замінити частину НРК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА