Інтерфакс-Україна
11:47 29.09.2023

Казахстан ефективно контролює питання дотримання санкцій у торгівлі з РФ, вважає посол США

1 хв читати

Казахстан вживає ефективних заходів щодо контролю за вивезенням товарів, що перебувають під санкціями, до Росії, вважає посол США в Казахстані Деніел Розенблюм.

"США і Казахстан дуже близько працювали спільно над контролем і моніторингом конкретних товарів, які можуть бути паралельно імпортовані до Росії. Можливо, ви пам'ятаєте, що наприкінці квітня приїжджали представники міністерства торгівлі та Мінфіну США, щоб обговорити цю тему. І також на початку липня приїжджала делегація з Держдепартаменту. Ці обговорення тривають, проте заходи, яких вживає уряд Казахстану, є ефективними. І в уряду правильні наміри, а саме контроль за товарами і послугами, які, можливо, можуть бути використані з військовою метою", - сказав Розенблюм журналістам в Астані.

"Але я також визнаю, що це складний процес, він триває і потребуватиме продовження спільної роботи між нами та урядом Казахстану", - додав дипломат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

В PURL бере участь вже 21 країна на загальну суму зобовʼязань у $4,18 млрд - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА