Інтерфакс-Україна
21:39 19.09.2023

МЗС рекомендує українцям утриматися від відвідування Нагірного Карабаху через загострення конфлікту

1 хв читати
МЗС рекомендує українцям утриматися від відвідування Нагірного Карабаху через загострення конфлікту

Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям утриматися від відвідування Нагірного Карабаху через загострення конфлікту, повідомила пресслужба відомства.

"У зв'язку із загостренням безпекової ситуації в Карабаху (Азербайджанська Республіка) рекомендуємо громадянам України утриматися від відвідування цього регіону, а також уникати місць масового скупчення людей у містах Вірменії, зокрема Єревані", - ідеться в повідомленні МЗС.

У відомстві наголосили, що в разі потрапляння в надзвичайну ситуацію українці можуть звертатися на цілодобову "гарячу лінію" посольства України у Вірменії: +374 7710 0273.

Також українські громадяни можуть звертатися на гарячу лінію МЗС України: +38 044 238 1588.

Раніше повідомлялося, що Міністерство оборони Азербайджану у вівторок оголосило про проведення в Карабаху "антитерористичних заходів локального характеру з метою відновлення конституційного ладу Азербайджану і припинення провокацій вірменських військових".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА