Інтерфакс-Україна
12:15 01.09.2023

Повідомлено про підозру 5 учасникам міжрегіональної злочинної групи, яка організувала розкрадання нафти з трубопроводу

1 хв читати
Повідомлено про підозру 5 учасникам міжрегіональної злочинної групи, яка організувала розкрадання нафти з трубопроводу

Правоохоронці повідомили про підозру п’ятьом учасникам злочинної групи, яка організувала розкрадання нафти з трубопроводу, повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

"До складу угруповання входили жителі Полтавської та Чернігівської областей", - йдеться в повідомленні МВС у телеграм-каналі в п'ятницю.

Як повідомляється, наразі п'ятьом учасникам злочинного угруповання повідомлено про підозру. "Ділки здійснювали забір нафти крапельним способом, який фактично не фіксує падіння тиску в трубопроводі. Після кожної крадіжки зловмисники навіть організовували вивезення ґрунту з місця вчинення злочину для приховування слідів. Від місця "врізки" зловмисники проклали під ґрунтом відвід загальною протяжністю близько 5 км", - уточнюють у МВС.

"За одну "ходку" ділки викрадали до 12 кубічних метрів сировини, яку надалі збували нафтобазам та різним комерційним структурам. У результаті отримували понад 500 тис. грн прибутку", - інформує МВС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок масованих ракетно-дронових атак у Київській області – Нацполіція

Двоє цивільних постраждали внаслідок ворожих атак у Дніпропетровській області

Прем’єр-міністр Канади оголосив додаткову економічну допомогу Україні на $2,5 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА