Інтерфакс-Україна
18:14 24.08.2023

Зеленський: Ми не повинні втратити мотивацію наших бійців під час контрнаступу

1 хв читати
Зеленський: Ми не повинні втратити мотивацію наших бійців під час контрнаступу

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не можна допустити зниження мотивації українських бійців під час контрнаступальних дій.

"Позитивний контрнаступ залежить від багатьох речей. Ми не повинні втратити мотивацію бійців. Для цього і з партнерами, і сьогодні напряму говорили про долучення максимальної кількості партнерів щодо локаційних броньованих медичних машин. Нам сьогодні це дуже важливо", - заявив Зеленський на пресконференції з прем'єром Норвегії в Києві, відповідаючи на запитання журналістів.

За словами президента, важливо "не втратити мотивацію бійців, які знають, що в разі чого медпрацівник, хірург, лікар, військовий хірург прикриють бійців, зможуть зберегти життя, що евакуатор працюватиме, що броньована техніка буде на місці, що він і ти захищаєте свою державу".

"Але зовсім інша мотивація (буде - ІФ-У), коли ти захищаєш свою державу, а тебе не захищає ніяка техніка. Це абсолютно несправедливо", - наголосив він.

Тому, зазначив Зеленський, "ми вирішуємо багато (питань - ІФ-У), які впливають на позитивний контрнаступ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Болгарія не надсилала офіційних заяв щодо продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – пресслужба Міненерго

Сили оборони збили вночі 57 ворожих дронів із 97, ще 34 локаційно втрачені - Повітряні сили

Ворог поранив 5 жителів Донеччини 15 квітня - ОВА

Працівник правоохоронного органу влаштував великий сховок із зброєю у середмісті Києва

Рубіо та Віткофф на тижні відвідають Францію для переговорів щодо України, Ірану та торгівлі - ЗМІ

Буданов: Роботу регіональних консультаційних центрів КШ остаточно врегулювано

Арахамія з сарказмом прокоментував позицію тих депутатів, хто виступає проти продовження воєнного стану

Російська авіація атакувала Херсон, а потім окупанти накрили з артилерії прибувших на місце удару рятувальників і комунальників – Мрочко

НАБУ викрило схему одержання хабарів за неправдиву оцінку землі у Черкаській області

Голова Херсонської МВА Мрочко потрапив під обстріл

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА