Інтерфакс-Україна
11:31 27.07.2023

Окупанти почали використовувати модифіковані вертольоти Ка-52 на півдні України - британська розвідка

1 хв читати
Окупанти почали використовувати модифіковані вертольоти Ка-52 на півдні України - британська розвідка

Російські окупанти втратили майже 40 ударних вертольотів Ка-52 після вторгнення в Україну, повідомляють у зведенні, оприлюдненому у твіттері Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в четвер уранці.

Водночас, доки українські сили продовжують великі наступальні операції в Запорізькій області, Ка-52 залишаються "одними з найвпливовіших російських систем озброєння в цьому секторі", зазначають у британській розвідці.

З огляду на це РФ посилила свої сили на півдні України кількома новими сильно модифікованими варіантами Ка-52М, які враховують уроки їх застосування в Сирії.

"Іще одним важливим поліпшенням парку Ка-52 є інтеграція нової протитанкової ракети ЛБКР, дальність дії якої становить приблизно 15 км. Екіпажі Ка-52 швидко почали запускати їх за межі досяжності української ППО", - розповіли в британській розвідці.

 

ОСТАННЄ

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА