09:01 15.06.2023

Ворог обстріляв Кривий Ріг крилатими ракетами, один чоловік дістав поранення середньої тяжкості

1 хв читати
Ворог обстріляв Кривий Ріг крилатими ракетами, один чоловік дістав поранення середньої тяжкості

У ніч на четвер російські окупаційні війська здійснили ракетну атаку на Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого одного місцевого жителя госпіталізовано з пораненнями середньої тяжкості, крім того, зафіксовано прильоти по двох підприємствах, унаслідок атаки є суттєві руйнування виробничих конструкцій, розбито газопроводи, знищено шиномонтаж і автобус, повідомляє голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Цієї ночі ворог знову атакував Кривий Ріг ракетами. Поцілив по двох промислових підприємствах. Поранення дістав 38-річний чоловік. Він госпіталізований у стані середньої тяжкості. На підприємствах виникли пожежі, які рятувальники вже приборкали. Є суттєві руйнування виробничих споруд. Побиті газопроводи. Знищено шиномонтаж і автобус. Одну ракету наша ППО збила. Уламки пошкодили авто", - зазначено в повідомленні.

Крім того, повідомляється, що вночі воїни повітряного командування "Схід" знищили в небі над регіоном усі п'ять ударних дронів типу Shahed-131/136.

Голова міської військової адміністрації (МВА) Кривого Рогу Олександр Вілкул уточнив, що постраждали два промислові підприємства, які не є військовими об'єктами й не пов'язані з ними, у них влучили три ракети. Також відомо, що поранений місцевий житель - працівник одного з них, у повідомленні наголошено, що "його життю нічого не загрожує".

Вілкул попередив місцевих жителів про плановий вибух, сьогодні о 12:00, у кар'єрі "№2-біс" ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (Інгулецький, Центрально-Міський райони).

 

ОСТАННЄ

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА