Інтерфакс-Україна
14:14 30.05.2023

ВР має намір надати можливість військовим мати 40 відпускних днів за рік - нардеп

1 хв читати
ВР має намір надати можливість військовим мати 40 відпускних днів за рік - нардеп

Верховна Рада має намір надати можливість військовослужбовцям мати 40 днів відпустки протягом року, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко (фракція "Європейська солідарність").

За відповідний законопроєкт проголосували в першому читанні 333 народні депутати на пленарному засіданні парламенту у вівторок, написав Гончаренко в телеграмі.

"Офіційно - 40 днів! Дозволяється відпустка 30 днів і ще 10 днів за сімейними обставинами. Кожна із зазначених відпусток надається без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки та назад, але не більше двох діб в один кінець", - зазначив народний депутат.

За словами Гончаренка, у другому читанні та в цілому законопроєкт Верховна Рада може ухвалити найближчими тижнями.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новий прем'єр Канади Карні: настав час Росії сісти за стіл переговорів

Окупанти 20 разів обстрілювали Донецьку область за добу, постраждали п'ятеро людей - Філашкін

Білий дім оприлюднив низку зауважень до роботи "Голосу Америки"

Через атаку ворожих БпЛА сталося загорання на території підприємства у Фастівському районі - Калашник

Уночі збито 47 з 90 ворожих БпЛА, 33 безпілотники-імітатори локаційно втрачені – Повітряні сили

Через удар ворожого БпЛА по Ізюму 1 загибла, 3 постраждалих

Рубіо і Лавров домовились щодо продовження роботи над відновленням зв’язків між США та Росією

Через удар ворожого БпЛА по Ізюму 1 загибла, 3 постраждалих - Синєгубов

Рубіо і Лавров домовились щодо продовження роботи над відновленням зв’язків між США та Росією

Одна людина загинула та 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА