Інтерфакс-Україна
15:35 27.04.2023

У Броварах і Березані розірвали договори з УПЦ (МП) про землекористування

1 хв читати

Броварська міська рада (Київська область) ухвалила рішення про припинення договорів постійного користування земельними ділянками для церков Української православної церкви (Московського патріархату), повідомив у четвер заступник голови Броварської районної державної адміністрації Олексій Дорошенко.

"Йдеться про чотири земельних ділянки, на яких розташовані п'ять храмів", - написав Дорошенко у фейсбуці.

За його словами, у четвер аналогічне рішення ухвалили не тільки в Броварській, а й у Березанській громаді Броварського району.

"На початок широкомасштабної російської агресії в лютому минулого року до ПЦУ належало лише чотири храми в Броварській громаді, яка складається з Броварів та сіл Требухів та Княжичі. Ще 11 парафій мали підпорядкування УПЦ. За рік все суттєво змінилося: в УПЦ залишилося лише п'ять храмів, а громади ПЦУ володіють вже десятьма", - повідомив Дорошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінветеранів: 50 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

РФ вночі пошкодила п'ять енергооб'єктів на Чернігівщині

Станом на зараз немає даних про українців серед загиблих чи постраждалих внаслідок аварії в Іспанії

Ворог атакував енергетичну інфраструктуру Одещини, без світла майже 31 тисяча родин - ДТЕК

Шмигаль доручив "Укренерго" збільшити технічні можливості для імпорту та передачі е/е з Заходу на Схід України

УЧХ підтримує людей без світла та тепла

"Альфа" СБУ у 2025 році знищила засоби ППО противника на $4 млрд

В Іспанії зіткнулися два швидкісні поїзди, 21 людина загинула, Київ висловив співчуття

КМІС: Зеленський зберігає високий рівень довіри серед українців, проте нижчий, ніж у Залужного та Буданова

Сирський після виїзду на покровський напрямок: противник намагається нарощувати тиск, ЗСУ тримає стрій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА