Інтерфакс-Україна
20:57 26.04.2023

Окупанти чотири рази обстріляли Червоногригорівську та Марганецьку громади в середу

1 хв читати
Окупанти чотири рази обстріляли Червоногригорівську та Марганецьку громади в середу

Російські окупанти чотири рази обстріляли Червоногригорівську і Марганецьку громади в середу, було випущено понад два десятки снарядів із важкої артилерії, повідомляє голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Лисак.

"Загиблих і постраждалих немає. Пошкоджено насосну станцію. Рятувальники продовжують обстежувати територію. Уточнюють наслідки атак", - написав голова ОВА в телеграм-каналі.

Також у Синельниківському районі впав невідомий предмет. За попередньою інформацією, його скинув ворожий літак.

"Безпечні уламки, виявлені пізніше рятувальниками, ідентифікувати неможливо", - зазначив глава ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пропускні операції на пункті пропуску "Паланка-Маяки-Удобне" призупинені – Держприкордонслужба

Україна ніколи не займалася розробкою, виробництвом або накопиченням біологічної зброї – МЗС

Порошенко передав військовим ще 122 квадроцикли та партію дронів, привітав рішення з трансформації Сил оборони

Окупанти скинули 3 бомби на Слов'янськ, у місті 6 постраждалих, серед них дитина – ОВА

Військові зможуть повернутися з СЗЧ в обраний підрозділ протягом 5 діб після подання рапорту – Міноборони

Сили оборони уразили важливий об'єкт нафтотранспортної інфраструктури, пункти управління та райони зосередження противника

УЧХ взяв участь у навчаннях ДСНС та МВС

СБУ уразила нафтогазовий термінал "Таманьнафтогаз" на півдні РФ

В Україні в неділю очікуються короткочасні дощі, місцями грози

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 77 голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА