Інтерфакс-Україна
20:30 21.04.2023

Роботу з реалізації держполітики в гуманітарному розмінуванні координуватиме перший віцепрем'єр

1 хв читати
Роботу з реалізації держполітики в гуманітарному розмінуванні координуватиме перший віцепрем'єр

Питання координації роботи з реалізації державної політики у сфері гуманітарного розмінування Кабінет Міністрів відніс до компетенції першого віцепрем'єр-міністра - міністра економіки.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграмі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в п'ятницю.

Внесено, зокрема, зміни до постанови "Про визначення питань, що належать до компетенції першого віце-прем’єр-міністра України та віце-прем’єр-міністрів України", якими питання координації роботи з реалізації державної політики з питань організації гуманітарного розмінування віднесено до компетенції першого віцепрем'єр-міністра України - міністра економіки.

Крім того, єдиний майновий комплекс бюджетної установи "Центр гуманітарного розмінування" передано зі сфери управління Державної служби з надзвичайних ситуацій до сфери управління господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабінету Міністрів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА