Інтерфакс-Україна
13:46 21.04.2023

Україна ефективно та прозоро використовує надану США допомогу - Резніков

1 хв читати
Україна ефективно та прозоро використовує надану США допомогу - Резніков

Міністр оборони України Олексій Резніков провів переговори з американськими колегами на полях засідання у форматі "Рамштайн", наголосив на ефективному та прозорому використанні наданої американським народом допомоги.

"У нас відбулася плідна двостороння зустріч із нашими американськими колегами. Це була відверта розмова однією мовою. Я вдячний великим друзям України, Ллойду Остіну та Марку Міллі, за їх лідерство у зміцненні антикремлівської коаліції. Ми ефективно та прозоро використовуємо допомогу, надану американським народом. Ворог відчує наслідки наших угод", - написав Резніков у твіттері.

Як повідомлялося, 21 квітня відбувається одинадцяте засідання Контактної групи з питань оборони України на військово-повітряній базі "Рамштайн" у Німеччині.

Зустріч проходить за участю представників понад 50 країн під головуванням міністра оборони США Ллойда Остіна та голови Об'єднаного комітету начальників штабів генерала Марка Міллі. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг також приїхав на зустріч.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський про обстріл Черкас: кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

Перемовини у паризькому і лондонському форматі планують продовжити - Тихий

Одного цивільного поранено внаслідок ворожого артилерійського обстрілу Куп'янська – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА