10:53 09.03.2023

Унаслідок нічної ракетної атаки Харків без світла і води, медзаклади працюють на генераторах - мер

1 хв читати

У ніч на 9 березня російські окупаційні війська завдали по Харкову 11 ракетних ударів, повідомив міський голова Ігор Терехов.

"По місту Харкову було здійснено 11 ракетних обстрілів. Було уражено та пошкоджено критичну інфраструктуру (ТЕЦ, трансформаторні підстанції). Наразі у місті немає напруги. Тому ми перейшли по об'єктах критичної інфраструктури, медичних закладах на генератори і працюємо на генераторах", - сказав Терехов в ефірі національного телемарафону.

За його словами, на роботу на генераторах перейшли також АЗС, аптеки та магазини.

Терехов повідомив, що наразі комунальні служби працюють над відновленням енерго-, тепло- та водопостачання в місті. Наразі, за його словами, водовозки розвозять воду в усі райони Харкова. На заміну міському електротранспорту, який не працює, направлено муніципальні автобуси.

Мер не став називати терміни, коли може бути відновлено енергопостачання, але висловив сподівання, що це вдасться зробити "в більш-менш стислі терміни".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА