Інтерфакс-Україна
18:34 01.03.2023

Керівництво Міноборони обговорило з головами обласних центрів комплектування дотримання прав призовників і цифровізацію роботи

1 хв читати
Керівництво Міноборони обговорило з головами обласних центрів комплектування дотримання прав призовників і цифровізацію роботи

Питання оптимізації роботи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП, колишніх військкоматів), а також дотримання прав тих, хто призивається за мобілізацією, обговорили на нараді представників Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних сил України та керівників обласних ТЦК СП під головуванням першого заступника міністра оборони Олександра Павлюка в середу.

"Відпрацювали низку важливих питань з урахуванням досвіду, набутого за час повномасштабної війни. Зокрема, щодо: нормативних змін, необхідних для покращення роботи ТЦК СП; удосконалення процедури підписання контракту на службу; цифровізації роботи ТЦК СП; дотримання прав осіб, що призиваються за мобілізацією; роботи ТЦК СП із родичами загиблих та безвісти зниклих", - написала заступниця міністра оборони Ганна Маляр у телеграмі.

За її словами, повномасштабне вторгнення РФ в Українку створило нові виклики, зокрема й для ТЦК СП. "Тому на нараді обговорили, що саме треба оптимізувати в роботі ТЦК СП і як цього досягти. Розглянули проблеми, щодо яких надходять скарги громадян", - розповіла Маляр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА