Інтерфакс-Україна
23:03 16.01.2023

"Харківські тепломережі" в шостий раз запустили міську систему опалення, подачу тепла відновлено у 95% споживачів

1 хв читати
"Харківські тепломережі" в шостий раз запустили міську систему опалення, подачу тепла відновлено у 95% споживачів

Співробітники КП "Харківські теплові мережі" (ХТС) вшосте запустили систему опалення міста після масованої ракетної атаки на об'єкти інфраструктури, скоєної ЗС РФ у суботу, 14 січня.

"Фактично систему відновили ще в першу добу, але шостий пуск опалення по місту не пройшов без пошкодження для магістралей. На ранок понеділка в результаті гідроударів було зафіксовано понад 60 дефектів різного ступеня складності. Після їх усунення почався поступовий набір температури теплоносія в системі", - цитує пресслужба Харківської міськради інформацію ХТС.

До вечора понеділка, 16 січня, подачу тепла було відновлено 95% споживачів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прибув до Канади

Кількість постраждалих внаслідок ракетно-дронової атаки на Київ зросла до 32 - Кличко

Льодову арену у Білій Церкві пошкоджено внаслідок ворожої ракетно-дронової атаки - НОК

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА