Інтерфакс-Україна
16:41 13.09.2022

Заарештовано майно російських і білоруських підприємств майже на 300 млн грн – Офіс генпрокурора

1 хв читати
Заарештовано майно російських і білоруських підприємств майже на 300 млн грн – Офіс генпрокурора

За клопотанням прокурорів Офісу генерального прокурора заарештовано вертоліт, частини гвинтів для нього, а також авіаційний турбореактивний двигун та інше майно російських і білоруських підприємств загальною вартістю майже 300 млн грн, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"До початку повномасштабної збройної агресії РФ проти України це майно було ввезено на декілька українських підприємств для здійснення ремонту на замовлення Міноборони РБ, білоруських та російських підприємств", - ідеться у повідомленні прокуратури в телеграм-каналі у вівторок.

У повідомленні зазначається, що наразі вживаються заходи щодо передання заарештованого майна на потреби ЗСУ.

"Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за фактом колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України)", - уточнюється у повідомленні.

Крім того, як зазначають у прокуратурі, Міністерство фінансів США застосувало санкції до одного з таких білоруських підприємств, а основними замовниками послуг російських підприємств є федеральна служба військ національної гвардії РФ, міністерство внутрішніх справ РФ та управління справами президента РФ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Короткочасні дощі продовжать іти найближчими днями, лише ночі ставатимуть менш холодними

Росіяни вранці вдарили по Сумах, загинув цивільний чоловік – ОВА

Уряд визначив освіту і науку найбільшим напрямом держінвестицій на найближчі три роки – Лісовий

Удари по Дніпру забрали життя чоловіка, ще 9 поранених – ОВА

Лукашенко назвав провокацією атаку "українського БПЛА" на білоруський автобус із дітьми в Брянській області

СБУ перехопила російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу з білоруськими громадянами в Брянській області

Зеленський анонсував перемовини з Німеччиною для початку роботи над антибалістичною системою в Європі

Повторний удар по Московському НПЗ був відповіддю на удар по Лаврі – Зеленський

Зеленський у четвер матиме аудієнцію у короля Бельгії, візьме участь у "Рамштайні" та засіданні Євроради

Швейцарія та ПРООН оголосили про нове партнерство на $12,5 млн для відновлення громад в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА