Інтерфакс-Україна
08:13 21.08.2022

За добу знищено два склади БК та дві бази росіян

1 хв читати
За добу знищено два склади БК та дві бази росіян

За добу суботи, 20 серпня, знищено 2 склади БК та 2 бази російських окупантів, повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

"Протягом доби було демілітаризовано 2 склади БК та 2 бази русні", - написав він у телеграм-каналі.

Братчук уточнив, що протягом доби українські військові знищили по одній військовій базі окупантів у Мелітополі (Запоріжжі) та Чорнобаївці (Херсонська обл.).

Також один ворожий склад БК знищено у Чорнобаївці та Пологівському районі Запоріжжя.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінмолодьспорту та Агенція масового спорту запроваджують премію "Тренер року"

Доплату до зарплат військовим фахівцям у тилу на рівні 10 тис. грн має бути продовжено наступного року – Свириденко

Трамп назвав "хорошою" зустріч з Зеленським на полях G7 і планує провести ще одну

Зеленський зустрівся із Трампом на полях G7

Сибіга та Рубіо провели зустріч: обговорили мирний процес та удар РФ по Києво-Печерській лаврі

Командувач Нацгвардії: Більш як половину бійців НГУ повернули з полону

Головнокомандувач Сил оборони Естонії разом з Сирським відвідав частини, які воюють на південному сході України

В Херсоні встановили особу загиблого внаслідок удару по маршрутці – МВА

Посадовиці соцслужб оголосили підозру після загибелі 4-річного хлопчика, повернутого матері після вилучення

Троє постраждалих у Харкові внаслідок атаки БпЛА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА