Інтерфакс-Україна
20:30 10.08.2022

Порошенко та волонтери відправили до ЗСУ партію бронемашин MLS Shield та іншу техніку

1 хв читати

Волонтери ГО "Справа Громад" разом із Фондом Порошенка відправили на передову партію з 11 італійських бронемашин MLS Shield та іншу техніку, повідомляє пресслужба партії "Європейська солідарність".

Зазначається, що бронемашини будуть передані до Десантно-штурмових військ. Крім бронемашин, для ЗСУ також було закуплено 200 вантажівок і декілька сотень БПЛА.

"Сьогодні ми з вами звітуємо перед суспільством про результати нашої роботи. Бронемашини - загальна вартість контракту значно перевищує EUR3 млн. Вантажівки - загальна вартість контракту значно перевищує EUR2,5 млн. Дрони - майже мільйон євро. Це наші "бойові бджілки". Проєкт Poseidon - це EUR2 млн. І все це робимо ми з вами. Нас не зупинити. Україна переможе. Нехай ворог завжди про це пам'ятає", - заявив п'ятий президент України Петро Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Метеорологиня Ганчук очолить команду 31-ї Української антарктичної експедиції

У разі реорганізації Інституту фізико-органічної хімії науковим співробітникам буде запропонована аналогічна посада в новій структурі - Міносвіти

Рютте та Навроцький: Головне питання для безпеки Європи - не Гренландія, а Україна

Підстав для введення надзвичайної ситуації в енергетиці в Харківській області наразі немає – Синєгубов

Понад 114 млн грн повернуто державі у справі про закупівлю вугілля для "Центренерго"

Очільник ГУР МО побував на запорізькому напрямку

ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників

На допомогу Києву прийшли ремонтники з кількох областей, а уряд шукає можливість вивільнити для населення додаткову е/е

ДШВ ЗСУ за кілька хвилин уразили два російські "Буки" - "Бук-М2" і "Бук-М3"

Політтехнолог Петров не захотів коментувати пов'язані з ним події і розслідування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА