Інтерфакс-Україна
08:54 30.07.2022

Понад 100 рятувальників ліквідують пожежу, що виникла у навчальному закладі у Харкові після нічного ворожого обстрілу

1 хв читати
Понад 100 рятувальників ліквідують пожежу, що виникла у навчальному закладі у Харкові після нічного ворожого обстрілу

У ніч проти 30 липня ракетні окупаційні війська завдали ракетного удару по Харкову, в результаті було частково зруйновано триповерхову будівлю навчального закладу в Слобідському районі, виникла пожежа.

"У цій будівлі виникла пожежа, для ліквідації якої задіяно 18 одиниць пожежно-рятувальної техніки та понад 100 фахівців особового складу ДСНС", - повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

Минулої доби рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили загалом 30 оперативних виїздів, половина з яких (15) на ліквідацію пожеж, зокрема 7 пожеж, спричинених воєнними діями. Пожежі, спричинені ворожими обстрілами, сталися у Харківському (1), Чугуївському (1), Богодухівському (1), Ізюмському (3) районах області, а також 1 у Слобідському районі Харкова. Горіли природні екосистеми, приватні житлові будинки та дворові забудови, об'єкти критичної інфраструктури, поле з пшеницею.

Піротехніки ДСНС ліквідували 10 ворожих боєприпасів, що не розірвалися.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА