Інтерфакс-Україна
13:22 08.07.2022

США нам допомагають, але замало, щоб перемогти – Зеленський в інтерв'ю CNN

1 хв читати
США нам допомагають, але замало, щоб перемогти – Зеленський в інтерв'ю CNN

Президент України Володимир Зеленський високо оцінив допомогу США, проте вважає, що цієї допомоги недостатньо, щоб перемогти Росію.

"США гам допомагають, і я хочу сказати - сильно допомагають, але недостатньо, щоб перемогти", - сказав він в інтерв'ю CNN, оприлюдненому у п'ятницю.

"Ще раз наголошую – вони допомагають. І ми це цінуємо. Але ми хочемо збільшення цієї допомоги та прискорення. Ми самі воюємо за нашу землю, ми не хочемо, щоб громадяни інших країн воювали за нас. США – велика економіка, світова, вона може нам допомогти. І зброєю, і фінансово", - зазначив він.

Зеленський зауважив, що "США мають певний вплив на рішення європейських країн. І це теж допомога. Деякі держави в Європі хотіли балансувати та бути "між крапельками під дощем". Але завдяки допомозі США вони почали нас підтримувати".

"І тому коли я говорю про обсяг і швидкість зброї, я не звертаюся до США. Я звертаюся до лідерів усього світу. Я говорю, що прискорення цього процесу збереже життя українців і приведе до деокупації наших регіонів, які окуповані Росією", - заявив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генпрокурор: на Дніпропетровщині викрито мережу фальшивих реабілітаційних центрів

У Харкові 2 загиблих, 5 постраждалих – Синєгубов

Оновлена комісія першого конкурсу на нову генпотужність збереться на засідання 30 грудня після перерви з квітня

У Харкові попри війну зросла кількість ФОПів, податкові пільги для підприємців виправдали себе –Терехов

Свириденко: Понад 50% озброєння у війську - українського виробництва

ВАКС продовжив строк досудового розслідування у справі НАЕК "Енергоатом" до 10 серпня 2026 року

РФ завербувала 202 індійців для війні в Україні, більшість повернулися додому, 50 досі воюють – Третій армійський корпус

Переважна кількість переселенців працездатного віку у Харкові залучені в економіку міста – мер

Російського "крота" у ЗСУ засудили до 13 років позбавлення волі - СБУ

У Харкові щонайменше один загиблий і троє постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА