Інтерфакс-Україна
18:01 23.06.2022

На південному напрямку ЗСУ знешкодили ворожу ДРГ і завдали удару по командно-спостережному пункту

1 хв читати
На південному напрямку ЗСУ знешкодили ворожу ДРГ і завдали удару по командно-спостережному пункту

На південному напрямку українські військові знешкодили ворожу диверсійно-розвідувальну групу та завдали удару по командно-наглядовому пункту та скупченню техніки противника, повідомив речник начальника Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

"Знешкоджено групу ворожих диверсантів і завдано удару по командно-спостережному пункту рашистів і скупченню техніки", - написав він у своєму телеграм-каналі.

Братчук уточнив, що ДРГ противника намагалася проникнути в тил українських військ у Херсонській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен: Варто залишити 4 предмета НМТ, обов'язкову математику та тестування в один день

ППО України збила 181 зі 207 БпЛА, зафіксовано влучання 21 ударного БпЛА на 14 локаціях

Одна людина загинула, ще 15 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Унаслідок ворожих атак по Запоріжжю та району поранено 10 людей, за добу зафіксовано ударів по 46 населених пунктах

Генштаб зафіксував упродовж доби 243 бойових зіткнення

За добу на Сумщині двоє людей загинули, ще одна постраждала внаслідок ворожих атак – поліція

Сили безпілотних систем уразили за добу 1602 ворожі цілі

У Північній Ірландії антиміграційні протести після ножового нападу в Белфасті переросли в підпали та масові заворушення

Окупанти за добу втратили 1190 осіб та 380 од. спецтехніки – Генштаб

Кількість постраждалих в Одесі зросла до трьох, серед них двоє малолітніх дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА