Інтерфакс-Україна
08:06 19.06.2022

США наступного тижня можуть розглянути резолюцію про визнання РФ країною-агресором

2 хв читати
США наступного тижня можуть розглянути резолюцію про визнання РФ країною-агресором

Народний депутат України із фракції "Слуга народу" та заступник голови цієї фракції Євгенія Кравчук вважає, що США можуть розглянути резолюцію про визнання РФ країною-агресором вже наступного тижня, повідомила пресслужба партії.

"Вже наступного тижня у Сенаті США можуть розглянути резолюцію про визнання росії державою-спонсором тероризму. У випадку позитивного рішення – далі її розглянуть у Палаті представників Конгресу США. Голова Палати представників Ненсі Пелосі висловила підтримку резолюції під час зустрічі з делегацією українських парламентарів", – цитує пресслужба слова Кравчук.

"Ми отримали чітку підтримку від Ненсі Пелосі по прийняттю резолюції щодо визнання росії державою-спонсором тероризму. Ймовірно, наступного тижня ця резолюція буде розглядатися в Сенаті, спочатку її розгляне комітет із питань закордонних справ. У випадку підтримки резолюції Сенатом, далі вона надійде до Палати представників", – сказала вона.

Зазначається, що депутати подякували Пелосі та всім конгресменам за прийняття акту про надання Україні $40 млрд допомоги. Також говорили про те, що Палата представників продовжуватиме стежити, щоб ця допомога якнайшвидше перетворювалася на конкретне озброєння для України.

"Зараз важливо якомога швидше і в більших об‘ємах отримати важке озброєння і передати його на фронт. Щоб виділені кошти перетворювалися у важку артилерію, РСЗО, котрі так необхідні на передовій нашим захисникам, які в ці хвилини дають відсіч ворогу", - наголосила заступник голови фракції.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили двома "Іскандерами" у багатоквартирні будинки Кривого Рогу – Вілкул

Комунальні служби Києва опрацьовують додаткові алгоритми реагування на значні похолодання в умовах загрози обстрілів

Київ підготував 69 мобільних котелень та 1200 пунктів обігріву в очікуванні негоди

Київщина готується до негоди: на дорогах понад 220 од. техніки, підготовлено 56 місць відстою транспорту, працюють пункти обігріву

ДТЕК: аварійні бригади переведено в посилений режим роботи у Києві та області через негоду

"ArcelorMittal Кривий Ріг" через атаки 7 січня теж частково зупинив виробництво

Глава МВС: Працюємо в посиленому режимі, допомагаємо з підключенням критичної інфраструктури до резервного живлення на Дніпропетровщині

Кабмін звільнив Гоцинця з посади голови Держгеонадр

Школи Рівненщини 9 січня проводитимуть навчання дистанційно

У міністра освіти Лісового 21 радник на громадських засадах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА