Інтерфакс-Україна
20:15 18.06.2022

У школах Миколаєва з 1 вересня заборонено використання російської мови

1 хв читати
У школах Миколаєва з 1 вересня заборонено використання російської мови

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради ухвалив рішення "про заборону використання російської мови" у школах з 1 вересня 2022 року, повідомила член виконкому Катерина Стоколяс.

"Учора виконкомом проголосували за заборону використання російської мови в установах загальної середньої освіти м. Миколаєва, що належать до комунальної форми власності", - написала Стоколяс у фейсбуці.

Зокрема, буде заборонено проведення факультативів і курсів російською мовою, організація 1-4 класів із російською мовою навчання, а також використання російської мови в оформленні освітнього середовища.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Сумській області внаслідок дронових атак РФ за добу двоє загиблих і 13 травмованих – поліція

За добу на Запоріжжі двоє загиблих і троє поранених внаслідок масованих атак РФ – ОВА

На Сумщині внаслідок ворожої нічної атаки загинула працівниця одного з об'єктів "Укрзалізниці", ще одну співробітницю госпіталізовано

На Київщині ліквідували пожежу площею 2000 кв. м після удару БпЛА по об'єкту інфраструктури – ДСНС

На Миколаївщині внаслідок ворожих дронових атак постраждали п'ятеро людей, пошкоджено транспортні підприємства

В Ужгороді затримали чоловіка, який утримував дружину та 5-річну доньку, погрожував зброєю та стріляв – поліція

Окупанти за добу втратили 1300 осіб та 355 од. спецтехніки – Генштаб

12 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В МИКОЛАЄВІ ЧУТИ ПОТУЖНІ ВИБУХИ. РАНІШЕ КІМ ПОПЕРЕДЖАВ ПРО ШАХЕД НАД МІСТОМ

ОВА: на Сумщині внаслідок масованої атаки БпЛА загинула жінка, ще одна тяжко поранена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА