Інтерфакс-Україна
06:49 31.05.2022

Що швидше Європа відмовиться від російської нафти, то вигідніше буде Європі - Зеленський

1 хв читати
Що швидше Європа відмовиться від російської нафти, то вигідніше буде Європі - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що що швидше Європа відмовиться від російської нафти, то вигідніше їй самій буде.

"Росія має відчути значно більшу ціну за свою агресію. Ключовий пункт – це, звичайно, нафта. Вважаю, що Європі в будь-якому випадку доведеться відмовитися від російської нафти, від нафтопродуктів, бо це про незалежність самих європейців від російської енергетичної зброї. Чим раніше це відбудеться, чим повнішою буде відмова від російської нафти, тим вигідніше буде, зрештою, самій Європі", - заявив Зеленський у відеозверненні в ніч на вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА