11:09 19.05.2022

"Авіалінії Антонова" перенесли базу до Лейпцига

1 хв читати
"Авіалінії Антонова" перенесли базу до Лейпцига

ДП "Антонов" (Київ) повідомило, що через неможливість виконання міжнародних авіарейсів із України п'ять літаків типу Ан-124-100 "Руслан" тимчасово базуються в аеропорту м. Лейпциг (Німеччина).

"Там організовано роботу філії авіатранспортного підрозділу (АТП) ДП "Антонов", відомого у світі як авіакомпанія "Авіалінії Антонова", та облаштовано базу для технічного обслуговування зазначених повітряних суден", - йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці компанії.

В "Антонові" зазначають, що це дає змогу підприємству продовжити виконання комерційних та державних замовлень щодо перевезення надважких та великогабаритних вантажів.

"Після перемоги над рашистськими окупантами та проведення комплексу робіт із відновлення працездатності аеропорту "Київ-Антонов-2" він знову стане базовим для флоту "Русланів" авіакомпанії "Авіалінії Антонова", - додали в компанії.

Як повідомлялося, унаслідок ворожих дій Росії було розгромлено базу "Антонова" у Гостомелі, пошкоджено базу на Святошині, знищено літаки Ан-26, Ан-74 та флагман світового авіаційного флоту Ан-225 "Мрія".

Крім того, за даними ДП "Антонов", пошкоджено ще п'ять літаків - Ан-12, Ан-22, Ан-28, Ан-132D та Ан-124-100-150.

У компанії заявили, що напередодні російського вторгнення було виведено з України п'ять літаків Ан-124; літаки Ан-26, Ан-74 та Ан-225 "Мрія" також були готові для виведення з країни 24 лютого.

ДП "Антонов" ініціювало заснування Міжнародного фонду відродження транспортного літака Ан-225 "Мрія".

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА