23:35 08.04.2022

Кількість загиблих у Краматорську зросла до 52 осіб, серед яких – п'ятеро дітей – голова Донецької ОВА

1 хв читати
Кількість загиблих у Краматорську зросла до 52 осіб, серед яких – п'ятеро дітей – голова Донецької ОВА

Кількість загиблих на залізничному вокзалі в Краматорську зросла до 52 осіб, серед яких – п'ятеро дітей, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Сьогодні весь світ співчуває Краматорську, де російські фашисти на залізничному вокзалі вбили щонайменше 52 особи, серед яких п'ятеро дітей", - написав він у своєму телеграм-каналі.

Як повідомлялося, з боку окупованих територій Луганської області 8 квітня по залізничному вокзалу Краматорська вдарили дві російських ракети, де майже 4 тисяч людей чекали на евакуацію.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА