Байден привітав призупинення членства РФ у Раді ООН з прав людини

Президент США Джозеф Байден привітав призупинення членства РФ у Раді Організації Об'єднаних Націй з прав людини, повідомляє Білий Дім.
"Я вітаю сьогоднішню переважну більшість голосів у Генеральній Асамблеї Організації Об'єднаних Націй з виключення Росії з Ради ООН з прав людини. Це значний крок з боку міжнародного співтовариства, який ще раз демонструє, як війна Путіна перетворила Росію на міжнародного ізгоя", - йдеться у заяві, опублікованій на сайті Білого Дому в п'ятницю.
Байден зазначив, що США тісно співпрацювали з союзниками в усьому світі, щоб "провести це голосування (за призупинення членства РФ в ООН – ІФ), тому що Росія чинить грубі та систематичні порушення прав людини".
"Картини, які ми бачимо з Бучі та інших районів України в міру виведення російських військ, жахають. Ознаки того, що людей зґвалтували, катували, стратили, а в деяких випадках осквернили їхні тіла, - це образа нашої спільної людяності", - зазначив Байден. .
"Ми продовжимо працювати з відповідальними країнами в усьому світі, щоб зібрати докази, щоб притягнути Росію до відповідальності за скоєні злочини, посилити тиск на російську економіку та ізолювати Росію на міжнародній арені", - наголосив президент США.
Як повідомлялося, 7 квітня право Росії на членство у Раді ООН з прав людини було припинено.