Інтерфакс-Україна
08:29 05.04.2022

У Києві від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну народилося 575 хлопчиків та 507 дівчаток

1 хв читати
У Києві від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну народилося 575 хлопчиків та 507 дівчаток

У Києві за 40 днів повномасштабного російського вторгнення народилося 1082 дитини: 575 хлопчиків та 507 дівчаток, повідомляє столична міськадміністрація у телеграм-каналі.

"Серед новонароджених 28 двієнь", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки – Генштаб

Зовнішнє електропостачання ЗАЕС відновлено після 15-годинного відключення – МАГАТЕ

Кабмін прогнозує зростання ВВП України на 1,3% або 4,5% в залежності від сценарію

Росія атакувала українські пошуково-рятувальні судна, є постраждалі – Кулеба

Евакуацію 2907 цивільних з прикордонних районів здійснено в Сумській області з початку року – ОВА

Україна залишатиметься головним пріоритетом ЄБРР – щорічні збори

Є накопичення транспортних засобів на українсько-польському кордоні, вільно на ПП Смільниця та Нижанковичі

Росіяни поцілили у маршрутку в Запорізькій області: загинув 56-річний водій

У Запоріжжі число постраждалих від російського обстрілу збільшилось до трьох людей

На Херсонщині за суботу поранено семеро цивільних від російських атак – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА