Інтерфакс-Україна
21:01 27.03.2022

Роскомнагляд забороняє російським ЗМІ публікувати інтерв'ю Зеленського

1 хв читати
Роскомнагляд забороняє російським ЗМІ публікувати інтерв'ю Зеленського

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявляє, що Роскомнагляд вимагає від російських ЗМІ відмовитись від публікації інтерв'ю президента України Володимира Зеленського.

"Роскомнагляд (є такий цензурний орган у Росії) вимагає від російських ЗМІ відмовитися від публікації інтерв'ю президента України Володимира Зеленського. Це інтерв'ю Володимир Зеленський сьогодні дав російським ЗМІ вперше після початку війни. Брали в ньому участь, до речі, не лише "іноагенти", як їх презирливо називає кремлівська влада", - написав Ткаченко в телеграм-каналі.

За його словами, Роскомнагляд попередив російські ЗМІ про необхідність відмовитись від публікації інтерв'ю.

"Але "Роскомнагляд" прорахувався. Як і російська армія. В нас немає телеграфів, які треба захоплювати, в нас навіть немає кавалерії. Правда, яка вона є, поширюється в тих мережах, на які росіяни не мають ніякого впливу. І не матимуть", – зазначив міністр.

Зокрема, Ткаченко звернув увагу на проект "FreeДОМ", який говорить російською мовою та розповідає правду про війну в Україні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада продовжила строк дії воєнного стану на 90 діб

СБУ і Нацполіція затримали ще 6 ворожих агентів, які готували теракти проти військовослужбовців Сил оборони

Розгляд законопроєкту про ветеранське підприємництво в другому читанні заплановано на серпень - Калмикова

ДБР перевіряє можливе перевищення влади в ТЦК Чернігова

Філії НВМК в областях будуть запускати не раніше 2027-го року - Калмикова

Мінсоцполітики розповіло про найпопулярніші послуги на Соціальному порталі

Рада зупинила для України дію Оттавської конвенції

Рада ратифікувала Угоду між Україною та РЄ про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України

На Запоріжжі вже 16 годин триває повітряна тривога, росіяни направили на місто 24 "шахеди"

Програма компенсації оренди житла для ветеранів не дуже активна, бо орендодавці не хочуть здавати квартири офіційно - Калмикова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА