Інтерфакс-Україна
15:04 21.03.2022

Китай надасть Україні додаткові 10 млн юанів допомоги - ЗМІ

1 хв читати
Китай надасть Україні додаткові 10 млн юанів допомоги - ЗМІ

Міністерство закордонних справ Китаю заявило, що Червоний Хрест Китаю надасть Україні додаткові 10 млн юанів (1,1 млн фунтів стерлінгів) як гуманітарну допомогу, повідомляє Sky News.

Як зазначає видання, це сталося після того, як президент США Джо Байден попередив про "наслідки" будь-якої допомоги, яку Китай може надати військовим зусиллям Росії в Україні.

Як повідомляє посольство Китаю в Україні, це допомога, яку виділяє китайська сторона з урахуванням розвитку поточної ситуації та відповідних потреб. Китай і надалі відіграватиме конструктивну роль у деескалації конфлікту в Україні та готовий докладати зусиль для подолання гуманітарної кризи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь в агресії проти України

Зеленський доручив фіналізувати та передати для розгляду на найвищому рівні документ щодо гарантій безпеки для України від США

Без тепла у Києві майже 800 будинків - Кличко

Можливі тимчасові порушення доступу до окремих реєстрів Мін'юсту – НАІС

У зоні підвищеного ризику будинки з верхньою розводкою труб опалення - голова Дарницької РДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА