Інтерфакс-Україна
15:13 14.03.2022

У Білозерці біля Херсону розпочалася акція протесту проти окупантів, загарбники відкрили вогонь у повітря - "Інформаційний спротив"

1 хв читати

Понад 2 тисячі мешканців тимчасово зайнятої російськими окупантами Білозерки (Херсонська обл.) у понеділок вийшли на акцію протесту проти російських окупантів, повідомляє об'єднання "Інформаційний спротив".

"У Білозерці неподалік Херсона розпочалася акція протесту проти орків. На вулиці вийшли понад 2 тисячі людей. Вони перекрили дорогу і не пропускали колону російської техніки. У відповідь на це окупанти відкрили вогонь у повітря", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграмі.

Джерело: https://t.me/inform_resistance/236

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

Загибель Брехта на об’єкті, де він керував ремонтами, свідчить про нього як про справжнього лідера – НР "Укренерго"

СБУ та ОГП викрили першого заступника голови однієї з райдержадміністрацій Києва на "ухилянтських схемах"

Близько 30% опитаних виробників зброї вже зареєструвалися в службі експортного контролю - Українська рада зброярів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА