Інтерфакс-Україна
07:20 21.02.2022

Минулої доби на Донбасі російські найманці 80 разів порушували режим тиші, з початку поточної зафіксовано вісім обстрілів

1 хв читати
Минулої доби на Донбасі російські найманці 80 разів порушували режим тиші, з початку поточної зафіксовано вісім обстрілів

Минулої доби російські найманці на Донбасі 80 разів відкривали вогонь по українським позиціям, осколкове поранення середньої тяжкості отримав військовослужбовець ЗС України. З початку цієї доби зафіксовано 8 обстрілів, без втрат, повідомили в пресцентрі штабу ООС.

"Минулої доби, 20 лютого, з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 80 порушень, 72 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. У результаті обстрілів один військовослужбовець отримав осколкові поранення середньої тяжкості і перебуває в лікувальному закладі. "Стан його здоров'я задовільний", - сказано в ранковому зведенні на сторінці штабу в Facebook у понеділок.

Обстріли велися з артилерії калібру 152 та 122-мм, мінометів калібру 120 та 82-мм, станкових протитанкових та автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

"За цю добу з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 8 порушень, 8 із яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння… Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил у результаті дій ворога немає", – йдеться у повідомленні.

Зокрема, противник двічі обстріляв Талаківку – з артилерії калібру 122-мм, мінометів калібру 120-мм та 82-мм; Пищевик – з мінометів калібру 120-мм; двічі Водяне – з мінометів калібру 120-мм; Красногорівку – з мінометів калібру 120-мм; Мемрик – з артилерії калібру 152 мм; Станицю Луганську – з артилерії калібру 122 мм.

 

 

ОСТАННЄ

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

Кабмін передав від Мінкультури для Держкомтелерадіо бюджетні програми на понад 4 млрд грн

Бельгія не може конфіскувати заарештовані російські активи, адже Європа не веде війну з Росією – прем’єр-міністр

Столтенберг: ми не можемо змінити думки Путіна, але можемо змінити його розрахунки

Віткофф на українському сніданку у Давосі анонсував свій візит до Москви у п’ятницю для припинення війни

Фінляндія може багато зробити для безпеки в Арктиці – Стубб

Віткофф задоволений зустріччю з командою України у Давосі: все зводиться до одного питання, яке можна вирішити

Уже 78 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

Стубб не впевнений, що РФ схвалить 20-пунктний план і закликає посилити на неї тиск

Рютте в Давосі: наш головний ворог – Росія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА