Інтерфакс-Україна
07:52 05.02.2022

У Туреччині зафіксовано новий рекорд заражень COVID-19, за добу - понад 111 тис. хворих

1 хв читати
У Туреччині зафіксовано новий рекорд заражень COVID-19, за добу - понад 111 тис. хворих

Міністерство охорони здоров'я Туреччини повідомило про нові 111 тис. 157 випадків зараження коронавірусом за останню добу, що стало новим рекордом для країни, пише у п'ятницю агентство "Анадолу".

"Зростання кількості випадків захворювання у зв'язку з широким поширенням штаму "омікрон" призводить і до летальних наслідків, особливо це стосується пацієнтів із серйозними хронічними захворюваннями та людей похилого віку з хронічними захворюваннями, через низький рівень імунітету до інфекції", - написав у Twitter міністр охорони здоров'я країни Фахреттін Коджа.

Він закликав громадян вакцинуватись.

На тлі зростання кількості заражень через поширення штаму "омікрон" кількість летальних випадків також зросла і досягла показника в 248. Це найбільше значення з 4 жовтня.

Агентство зазначає, що дві дози щеплення проти коронавірусу в Туреччині зробили понад 62% населення. Майже 39% місцевих мешканців уже пройшли ревакцинацію.

Загалом з початку пандемії у Туреччині було зареєстровано майже 12 млн випадків зараження коронавірусом. Понад 88 тис. людей померли від наслідків зараження інфекцією. Майже 11,2 млн. повністю одужали.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА