Інтерфакс-Україна
12:45 16.12.2021

Із кулуарів парламенту приберуть нову студію телеканалу "Рада"

1 хв читати
Із кулуарів парламенту приберуть нову студію телеканалу "Рада"

Нову студію телеканалу "Рада", обладнану у кулуарах другого поверху українського парламенту, можуть демонтувати, повідомив голова парламентської фракції "Голос" Ярослав Желєзняк.

"Порушили питання, щоб прибрати цю "ганебну" студію, і її приберуть, тому що вона вкрай незручна через те, що нею, зокрема, закрили екран, на якому транслюють засідання", - сказав Желєзняк журналістам у кулуарах парламенту у четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові двоє постраждалих – мер

Віткофф візьме участь у переговорах між Україною та Росією 4-5 лютого в Абу-Дабі - ЗМІ

56% опитаних в Україні респондентів позитивно ставляться до Папи Римського Лева XIV

Правоохоронці заблокували низку схем ухилення від мобілізації та виїзду за кордон в різних регіонах України

Дробович про ситуацію з НВМК: На кладовищі вже знайшли спочинок захисники, скасування рішення про передачу землі назад цього не поверне

Зеленський підписав указ щодо запровадження санкцій проти компаній, які обслуговують танкерний флот РФ

Дві людини загинули і троє зазнали поранень внаслідок нічного удару по Олексієво-Дружківці

Швеція передала українським військовим медикам засіб для поповнення рідини в організмі

Найближчі дні в Україні будуть дуже холодними, невеликий сніг пройде лише у деяких областях

Зеленський: За добу не було цілеспрямованих ударів РФ по енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА