07:38 15.12.2021

Сенат проголосував за підвищення ліміту держборгу до $31,4 трлн

1 хв читати
Сенат проголосував за підвищення ліміту держборгу до $31,4 трлн

Сенат схвалив у вівторок закон про підвищення ліміту державного боргу на $2,5 трлн - до $31,4 трлн, передає телеканал C-SPAN.

Законопроект був схвалений за домовленістю між лідером демократичної більшості в Сенаті Мітчем Макконнеллом та лідером республіканської меншини Чаком Шумером. За проголосували 50 сенаторів, проти – 49. І в Сенаті, і в Палаті представників більшістю є демократи.

Раніше глава Мінфіну США Джанет Єллен повідомляла, що в разі не підвищення до 15 грудня ліміту, на країну чекає дефолт. Раніше президент США Джо Байден підписав закон про тимчасове підвищення ліміту державного боргу на $480 млрд до 3 грудня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

Зеленський зустрівся з парламентарями з глобальної мережі парламентської підтримки України

Зеленський повідомив про підготовку деяких форматів з партнерами

Перші аукціони на послуги з розмінування агроземель за заявками 2025р обсягом 28,1 млн грн пройдуть в березні

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини

Через удар ворожого дрона по селу на Харківщині поранено мирного мешканця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА