Інтерфакс-Україна
08:32 09.12.2021

Британські правоохоронці готові допомагати МВС України у протидії нелегальній міграції

1 хв читати
Британські правоохоронці готові допомагати МВС України у протидії нелегальній міграції

Британські партнери підтвердили готовність допомагати Міністерству внутрішніх справ України у протидії нелегальній міграції за результатами засідання напряму "Безпека та оборона" Діалогу стратегічного партнерства між двома країнами, передає прес-служба МВС.

"Ми усвідомлюємо відповідальність, що покладена на уряд України та підрозділи системи МВС – коли Європу шантажують штучно створеною міграційною кризою на польсько-білоруському кордоні. Наша робота націлена на захист та безпеку зовнішніх рубежів ЄС. Сьогодні під час панельної дискусії в рамках Діалогу стратегічного партнерства між Україною та Великою Британією разом з міжнародними партнерами обговорили співробітництво у сфері захисту кордонів", – заявила заступник міністра внутрішніх справ Мері Акопян.

Українська сторона також розповіла британським колегам про заходи, яких вживає МВС для усунення нових гібридних загроз національній безпеці, та шляхи посилення українсько-білоруської ділянки державного кордону. Заходи передбачають, зокрема, розбудову інтелектуального кордону та залучення міжнародних партнерів для посилення можливостей у цьому питанні.

"Наразі ситуація на кордоні з Республікою Білорусь повністю контрольована, проте ми розуміємо, що існує можливість загострення ситуації, якщо потоки нелегальних мігрантів будуть перенаправлені та почнуть прориватися через українські рубежі. Тож на часі об’єднати зусилля і спільно протидіяти цим викликам. Британська сторона підтвердила готовність допомагати МВС України у питаннях зміцнення кордонів та протидії нелегальній міграції", – повідомила Акопян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

Понад 75% роботодавців витримують квоту працевлаштування осіб з інвалідністю, є випадки, коли "працюють" трудові книжки - Музиченко

Шмигаль повідомив про новий експериментальний проєкт щодо АТ "Мотор Січ" для його релокації та відновлення

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни

Музиченко: понад 80% протезувань в країні закривається за держпрограмою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА