Інтерфакс-Україна
12:48 20.11.2021

Українські прикордонники затримали чотирьох нелегалів із В'єтнаму

1 хв читати
Українські прикордонники затримали чотирьох нелегалів із В'єтнаму

Військовослужбовці Луганського прикордонного загону в ніч на суботу затримали чотирьох нелегалів, які намагалися незаконно перетнути державний кордон у районі населеного пункту Соснівка Новопсковського району.

"Серед затриманих були дві жінки і двоє чоловіків, жодних документів із собою у них не було. Всі четверо повідомили, що є громадянами В'єтнаму. Як з'ясувалося пізніше, правопорушники – це два подружжя, вони намагалися пробратися в Одесу, щоб працевлаштуватися на ринку "7-й кілометр", - повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

За словами нелегалів, за грошову винагороду їм мали забезпечити безперешкодний в'їзд в Україну.

Наразі тривають заходи щодо встановлення осіб затриманих та всіх обставин правопорушення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

Зеленський взяв на переговори із Трампом Умєрова, Гнатова, Соболєва, Кислицю та Бевза

Зеленський про діалог із суспільством щодо умов миру: в кінці-кінців є референдум, є вибори

Співробітники Управління держохорони чинять спротив працівникам НАБУ

Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії

Зеленський: Якщо США або Європа будуть на боці Росії - це означатиме продовження війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА